O nas

 

O nas

Workingclub to w pełni wyposażone biuro, oferujące miejsce do pracy, bez konieczności wiązania się wielomiesięcznymi umowami najmu, ponoszenia kosztownych inwestycji związanych z wyposażeniem i prowadzeniem biura.
 
Możesz u nas zarejestrować swoją firmę, pracować na godziny lub w wybranych dniach w tygodniu, przyjąć klientów w komfortowej Sali spotkań jak we własnej siedzibie.

Świadczymy usługi wspierające działalność gospodarczą przedsiębiorstw oraz firm o różnych profilach działalności. Posiadamy profesjonalnie wyposażone pomieszczenia i recepcję:

 
  1. 2 pomieszczenia do pracy wspólnej (open work space 4 i 5)
  2. 2 sale spotkań do 12 osób (meeting room 1, 2)
  3. 1 salę spotkań do 8 osób (meeting room 3)
  4. 1 salę spotkań do 2 osób (small meeting room )
  5. 2 salę konferencyjno-szkoleniową do 30 osób
  6. Cafe
  7. Recepcja
  8. Codziennie świeża prasa, biblioteka
  9. Punkt ksero
  10. W okresie letnim – Garden Office (przestrzeń do pracy na świeżym powietrzu)
 

KIM JESTEŚMY:

Jesteśmy zespołem osób, specjalistów, którzy stawiają na kreatywność, innowacyjność i atmosferę sprzyjającą efektywnej pracy. Tworząc WORKING CLUB, opieraliśmy się na profesjonalnych badaniach potrzeb naszych Klientów, jak również korzystaliśmy wieloletnich własnych doświadczeń i preferencji jako właściciele jednoosobowych firm. Dlatego znając oczekiwania naszych Klubowiczów, stworzyliśmy ofertę WORKING CLUB która jest szersza od standardowych usług coworkingowych.
 
Dla nas nie ma znaczenia czy jesteś grafikiem, webmasterem, architektem, marketingowcem, designerem, lektorem, studentem czy właścicielem małego biznesu. Naszym celem jest stworzenie miejsca w którym każdy klubowicz uzyska SYNERGIĘ ZAWODOWĄ tj. pracując w naszych biurach osiągnie wartość dodaną swojej pracy dzięki możliwości wymiany doświadczeń z innymi członkami Working Club oraz możliwości lokalowych i sprzętu.
 
Nie pracuj sam, nie zamykaj się z komputerem w domu – przyjdź do nas. Rozwijajmy biznes i robimy ciekawe rzeczy – wspólnie.  
Scroll to Top