Co to jest Working Club

Inspiracją do stworzenia WORKING CLUB była idea Coworkingu – usługi, która dynamicznie rozwija się na całym świecie. Obecnie dla większości Polaków jest czymś nowym i  nieznanym. Po bliższym zapoznaniu się, jak wiele usług kryje się za słowem coworking, odkryjesz że jest to miejsce i sposób pracy  którego szukałeś od dawna    

Jak WORKING CLUB spełni twoje oczekiwania

1. Biuro – na miarę twoich potrzeb i możliwości finansowych

Czy prowadzenie Twojej firmy kosztuje Cię zbyt dużo?

Jeszcze nie zacząłeś a już swoje oszczędności lub kredyt przeznaczyłeś na meble i sprzęt biurowy?

Największą korzyścią z korzystania z WORKING CLUB to oszczędność twoich pieniędzy. Za swoje biuro płacisz tylko tyle ile potrzebujesz.

2. Elastyczny czas korzystania z biura

Prowadzisz nienormowany system pracy?

Twoja praca opiera się na ciągłym podróżowaniu i potrzebujesz biura tylko kilka razy w miesiącu?

Nasi klubowicze aby skorzystać z biurka do pracy nie muszą się wcześniej umawiać. W godzinach otwarcia WORKING CLUB mogą dowolnie korzystać z miejsca do pracy. Aby zarezerwować salę spotkań wystarczy zgłosić to w recepcji 24h przed terminem spotkania. U nas nie musisz z wyprzedzeniem wypowiadać umowy najmu, płacić kaucji zabezpieczającej. Na początku każdego miesiąca wybierasz dogodny dla siebie abonament, który możesz w trakcie miesiąca zwiększyć.

3. Przestrzeń do pracy, sale spotkań, caffè

Czy posiadasz w swojej firmie lub mieszkaniu reprezentacyjną salę szkoleniową lub konferencyjną?
Czułeś się niezręcznie, bo musiałeś spotkać się z ważnym Klientem a nie dysponujesz reprezentatywnym biurem lub salą konferencyjną?
Do dyspozycji naszych Klientów przewidzieliśmy następujące pomieszczenia:
- 2 pomieszczenia do pracy wspólnej (open work space 4 i 5)
- 2 sale spotkań do 12 osób (meeting room 1, 2)
- 1 salę spotkań do 8 osób (meeting room 3)
- 1 salę spotkań do 2 osób (small meeting room )
- 2 salę konferencyjno-szkoleniową do 30 osób ­
- Cafe
- Recepcja
- Codziennie świeża prasa, biblioteka
- Punkt ksero
- t. W okresie letnim – Garden Office (przestrzeń do pracy na świeżym powietrzu)

 
4. Profesjonalny sprzęt biurowy i szkoleniowy

Czy masz pomysł na własny biznes ale zanim okaże się on sukcesem boisz się inwestować w wysokie koszty wynajmu biura oraz zakup wyposażenia i sprzętu biurowego?
W domu nie opłaca ci się instalować szybkiego internetu a czasami jest ci on niezbędny? Podobnie jak nie kupiłeś rzutnika multimedialnego, drukarki, kserokopiarki, bindownicy i wielu innych przydatnych urządzeń bo używasz ich tylko sporadycznie? Wówczas krążysz po okolicy z jednego miejsca do drugiego żeby złożyć atrakcyjnie wyglądającą ofertę dla Klienta?
Od naszych klubowiczów wymagamy wyłącznie prywatnego laptopa i telefonu. Resztą zajmiemy się My.
WORKING CLUB wyposażony jest szybki Internet bezprzewodowy (Wi-Fi) jak również możliwość podłączenia się do sieci „z kabla”. Zapewniamy biurko, krzesło, oraz dostęp do kawy, herbaty i czekolady na gorąco.Każda sala spotkań wyposażona jest w sprzęt niezbędny do przeprowadzenia prezentacji tj. rzutnik multimedialny, tablica interaktywna, telewizor,
flip chart, tablica suchościeralna.
Ponadto do użytku klubowiczów posiadamy kserokopiarki, drukarki laserowe (czarnobiałe i kolorowe), skaner, fax, bindownice, zgrzewarki, zszywacze, dziurkacze i wiele innych niezbędnych do efektywnej pracy urządzeń i narzędzi. Dodatkowo, każdy klubowicz ma możliwość przechowania swoich prywatnych rzeczy w zamykanej szafce.

5. Optymalna lokalizacja

Nasza siedziba mieści się w Tychach, ul. Sienkiewicza 7(dzielnica Stare Tychy)
Posiadamy prywatny parking. Stąd wszędzie jest blisko. Miejsce zlokalizowane blisko krzyżowania głównych dróg GOP (Bielsko-Katowice oraz Mikołów – Oświęcim). Blisko przystanków autobusowych (Tychy Hotelowiec, Tychy Browar, Tychy Rynek) i dworca kolejowego.

Ale dojazd to nie wszystko.
W promieniu 200 metrów od siedziby WORKING CLUB znajduje się kilkanaście restauracji, siłownia, hotele i wiele innych przydatnych miejsc które warto mieć „pod ręką”.

6. Wirtualne biuro. Adres twojej siedziby

Czy irytowałeś się widząc w skrzynce pocztowej awizo nieodebranej przesyłki listowej lub kuriera tylko dlatego że na 10 minut wyszedłeś z domu ?

Potrzebujesz reprezentatywnego adresu swojej firmy? Albo pomocy w rejestracji swojej działalności gospodarczej?
WORKING CLUB, chętnie ci pomoże. Dodatkowo, dysponujemy biurem podawczym, dajemy możliwość zamieszczenia szyldu twojej firmy. Wizerunek twojej firmy z pewnością zyska na wartości w oczach Klienta.

7. Recepcja

Chciałbyś, aby Twoja firma miała reprezentacyjną Recepcję?

Kto odbiera Twoją pocztę kiedy masz spotkanie?

1. Obsługę naszych klubowiczów zapewniamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 20.00. Nasi pracownicy, mogą w tym czasie mogą wykonać następujące usługi:
- Przyjmowanie przesyłek listowych i kurierskich
- Bieżąca obsługa klubowiczów tj. udostępnianie sprzętu biurowego, przyjmowanie rezerwacji sal spotkań, podstawowa obsługa Klientów naszych klubowiczów podczas ich nieobecności,

8. Promocja firmy

Czy chcesz aktywnie promować swoją firmę w internecie ?

Czy chcesz promować swoją firmę w miejscu, w którym znajduje się wielu Twoich potencjalnych Klientów?

Czy potrzebujesz miejsca do nawiązania nowych kontaktów biznesowych?

WORKING CLUB to miejsce zawierania również znajomości biznesowych oraz wymiany doświadczeń. Aby to ułatwić, każdy klubowicz ma możliwość publikacji na naszej stronie krótkiej prezentacji swojej osoby i rodzaju działalności gospodarczej. Tablica ogłoszeń, miejsce na wizytówki, ulotki.

9. Twoja motywacja do pracy

Czy chciałbyś rozgraniczyć życie zawodowe od prywatnego? Chciałbyś wychodzić z domu do biura, spotykać ludzi, którzy podobnie jak ty pracują na własny rachunek a praca w domu lub w samotności jest dla Ciebie przygnębiająca i niemotywująca ?

Twoja praca wymaga dużej kreatywności i kontaktu ze specjalistami różnych dziedzin i specjalności, a wielogodzinne szukanie na „googlach” jakieś informacji jest trudniejsze niż proste pytanie do osoby która siedzi obok ciebie?

10. Wydajność Twojej pracy

Czy pracując w „domowym biurze” łapałaś/eś się na tym że uciekł ci cały poranek, a może nawet cały dzień - bo nie potrafiłaś/eś się skupić na pracy albo zmobilizować do swoich obowiązków zawodowych bo były co chwilę „ważniejsze” lub przyjemniejsze rzeczy do zrobienia?

11. Usługa CONCIERGE

Osobisty asystent w organizacji usług okołobiznesowych tj. rezerwacja hoteli, środków transportu, przeprowadzanie badania rynku itp.

Scroll to Top