Mikroprzedsiębiorca freelancerzy, jednoosobowe firmy, osoby rozpoczynające działalność gospodarczą

WITAJ !
Prowadzisz jednoosobową firmę? Pracujesz w domu? Zaczynasz lub planujesz rozpocząć działalność gospodarczą? WORKING CLUB pomoże Ci rozwinąć skrzydła!
Co oferujemy dla twojej firmy?
WORKING CLUB to Oszczędność – Motywacja do pracy – Nowe kontakty – Prestiż - Rozwój , a nawet więcej…OSZCZĘDNOŚĆ:
W jednoosobowej firmie każdy koszt jest ważny. Teraz już nie musisz wynajmować biura na cały miesiąc jeśli bywasz w nim tylko sporadycznie. Nie kupujesz mebli biurowych, drukarek, faxów, kopiarek, internetu itd, a twoja siedziba jest gotowa do przeprowadzenia spotkania z wymagającym kontrahentem w kameralnych warunkach jak również zaprezentujesz swoją ofertę w sali konferencyjnej dla 30 osób.
Wg naszych badań, możesz zaoszczędzić rocznie od 5 tys. do 15 tys. złotych! Nie wierzysz? Przyjdź do nas i przekonaj się sam. WORKING CLUB to miejsce dla Ciebie.

MOTYWACJA DO PRACY
- Czy pracując w „domowym biurze” zdarzało Ci się, że Ci uciekł cały poranek, a może nawet cały dzień ? - bo trudno było się skupić na pracy albo zmobilizować do swoich obowiązków zawodowych bo były co chwilę „ważniejsze” lub przyjemniejsze rzeczy do zrobienia?
- A może chcesz rozgraniczyć życie zawodowe od prywatnego? Chcesz wyjść z domu do biura, spotykać ludzi, którzy podobnie jak ty pracują na własny rachunek, a praca w domu lub w samotności jest dla Ciebie przygnębiająca i niemotywująca?
Niezależne badania przeprowadzone przez DESKMAG (www.deskmag.com.), potwierdzają, iż aż 85 % użytkownków biur takich jak WORKING CLUB zwiększyło swoją motywację do pracy oraz aż 42% Użytkowników wzrosły dochody odkąd zaczeli pracować w biurze coworkingowym.

NOWE KONTAKTY
Twoja praca wymaga dużej kreatywności i kontaktu ze specjalistami różnych dziedzin i specjalności? Często wielogodzinne szukanie na „googlach” jakieś informacji jest trudniejsze niż proste pytanie do osoby która siedzi obok ciebie?
WORKING CLUB to nie tylko miejsce, pomieszczenia i sprzęt. WORKING CLUB to przede wszystkim społeczność naszych Clubowiczów, którzy chętnie wymieniają się doświadczeniami zawodowymi i nawiązują współpracę. Aby to ułatwić, każdy Clubowicz na naszej stronie ma możliwość bezpłatnego zamieszczenia informacji o swojej osobie lub/i firmie, oraz promować swoją działalność w zakładce „EVENTY”.

PRESTIŻ
Czy czułeś się kiedyś niezręcznie, bo musiałeś spotkać się z ważnym Klientem a nie dysponujesz reprezentatywnym biurem lub salą konferencyjną? A może odczuwałeś kiedyś karcące spojrzenia ze strony barmana, gdy siedziałeś w kawiarni lub sieciowym fastfoodzie piątą godzinę, popijając drugą kawę?
WORKING CLUB to miejsce w którym możesz zarejestrować swoją siedzibę firmy, swobodnie pracować w grupie podobnie jak Ty - mikroprzedsiębiorców. A w miarę potrzeb spotkać się z kontrahentem w bardziej lub mniej formalnych warunkach, przy dobrej kawie.

ROZWÓJ
Jak widzisz, idea coworkingu to nowoczesna forma prowadzenia biznesu, która sprawdza się na całym świecie. Wymiernym aspektem takiej pracy są większe dochody uczestników wynikające z niższych kosztów prowadzenia działalności oraz rozwój firmy poprzez nawiązanie współpracy z innymi użytkownikami biura.
Decydując się na WORKING CLUB nie musisz obawiać się rozwoju. Abonament korzystania z WORKING CLUB możesz zmieniać co miesiąc w zależności od twoich potrzeb i rozwoju twojej firmy.

Regulamin Cennik Formularz rezerwacji sal kontakt

 
Scroll to Top