PRESTIŻOWA SIEDZIBA TWOJEJ FIRMY

Czujesz się niezręcznie bo umawiasz się w celach służbowych w Fast Foodach albo Galeriach Handlowych ???

WORKING CLUB zapewni Ci komfortowe i prestiżowe warunki do spotkań biznesowych.

Nie wszystkie firmy stać na poniesienie kosztów otwarcia biura w prestiżowej lokalizacji. Aby tworzyć profesjonalny wizerunek swojej firmy trzeba zainwestować we właściwą siedzibę. WORKING CLUB to nie tylko możliwość rejestracji firmy pod „dobrym adresem”, ale również pełna gama pomieszczeń, w których z dumą ugościsz swoich kontrahentów, przeszkolisz pracowników, przeprowadzisz proces rekrutacji lub po prostu efektywnie i szybko wykonasz swoją pracę biurową.

Dodatkowo dla naszych klubowiczów oferujemy wiele usług dodatkowych tj. np.:
  - Usługa CONCIERGE -  Osobisty asystent w organizacji usług okołobiznesowych tj. rezerwacja hoteli, środków transportu itp.
 
- Usługa RECEPCJI - prowadzenie terminarza spotkań, biuro podawcze, kierowanie kontrahentów do sali spotkań, itp.
 
- Pośrednictwo w usługach księgowych, prawnych i marketingowych

Scroll to Top