Przedstawiciele pracownik korporacji pracujący poza siedzibą firmy; przedstawiciel handlowy; agent ubezpieczeniowy

Szanowni Państwo

Dziękujemy, że zainteresowaliście się Państwo ofertą WORKING CLUB.

Formuła naszych usług, pozwala połączyć ze sobą wydajność i komfort pracy pracownika pracującego poza siedzibą Firmy, dbając o prestiż Firmy oraz pozytywne postrzeganie jej Marki w oczach kontrahentów i kooperantów, a jednocześnie obniżyć koszty funkcjonowania oddziału zamiejscowego.

Dlaczego WORKNG CLUB jest tak opłacalny?

Tworząc ofertę WORKING CLUB dla Firm i Korporacji opieraliśmy się na wieloletniej analizie specyfiki pracy na stanowiskach: key-account manager, przedstawiciel medyczny, przedstawiciel handlowy, agent ubezpieczeniowy i pokrewnych. Na podstawie tych badań doszliśmy do dwóch podstawowych wniosków:

  1. Większość korporacji i firm, która zatrudnia pracowników poza siedzibą (centralą) wynajmuje biura „zamiejscowe”, które są wykorzystywane tylko sporadycznie tj. kilka razy w miesiącu lub maksymalnie do 3 godzin dziennie. Najczęściej w takich biurach odbywają się cykliczne spotkania z pracownikiem wyższego szczebla, lub przygotowywane są oferty i raporty. TAKIE ROZWIĄZANIE JEST KOSZTOWNE, GDYŻ WIĄŻE SIĘ PONOSZENIEM KOSZTÓW WYNAJMU BIURA ORAZ ZAKUP WYPOSAŻENIA, CO MIESIĘCZNIE OBCIĄŻA BUDŻET FIRMY OD 2TYS. – 5 TYS. ZŁ.

Proszę przeliczyć, ile kosztuje Was efektywna godzina Państwa biura?!

  1. Firmy, które uznały za nieracjonalne ponoszenie kosztów biura (jak w pkt.1), najczęściej zezwalają na utworzenie biura w domu pracownika. TAKIE ROZWIĄZANIE JEDNAK ZNACZĄCO OBNIŻA PRESTIŻ FIRMY, ZMUSZAJĄC PRACOWNIKA DO PRACY I PRZYJMOWANIA KONTRAHENTÓW W RESTAURACJACH TYPU FAST-FOOD LUB GALERIACH HANDLOWYCH. JEST TO KRĘPUJĄCE DLA PRACOWNIKÓW FIRMY ORAZ NIEBEZPIECZNE DLA SAMEJ KORPORACJI Z UWAGI NA POUFNOŚĆ INFORMACJI JAKIE SĄ PRZEKAZYWANE PODCZAS SPOTKAŃ

 

Jeżeli któraś z powyższych sytuacji odnosi się do Państwa Firmy, z pewnością WORKING CLUB to miejsce, którego szukacie:

Specjalny pakiet dla kilku przedstawicieli

WORKING CLUB to miejsce nie tylko dla jednego pracownika Twojej Firmy. Elastyczne pakiety cenowe uwzględniają możliwość wykorzystywania naszej przestrzeni biurowej oraz sal spotkań do 5 pracowników jednocześnie.

Teraz swobodnie możesz kontrolować koszty Firmy i każdego miesiąca dostosować ilość wykorzystywanych biur do zmieniającej się koniunktury lub sezonowości w branży.

Meeting dla pracowników? A może rekrutacja?

Dysponujemy kilkoma typami sal, przeznaczonych na spotkania, prezentacje, szkolenia czy rekrutację.

Sale spotkań można rezerwować jednorazowo, bądź skorzystać z rezerwacji stałej, gwarantując sobie wyłączność sali oraz korzystniejszą cenę. Wszystko to w dogodnej lokalizacji i z prywatnym parkingiem.

Profesjonalny wizerunek

Do dyspozycji naszych klubowiczów mamy: reprezentacyjny budynek z 1905 roku, w pełni odrestaurowany; recepcja, biuro podawcze, prywatny parkingu, komfortowe wnętrza sprzyjające prowadzeniu biznesu

Dogodny czas pracy

WORKING CLUB jest do dyspozycji naszych klubowiczów od poniedziałku do piątku od 08:00-20:00 oraz w weekendy.

Optymalna lokalizacja

Nasza siedziba mieści się w Tychach, ul. Sienkiewicza 7(dzielnica Stare Tychy). Posiadamy prywatny parking, co z pewnością pracownicy i kontrahenci. Miejsce łatwe do zlokalizowania również dla osób spoza Tychów.  Zaledwie 15 minut drogi z centrum Katowic. Blisko skrzyżowania głównych dróg GOP (Bielsko-Katowice oraz Mikołów – Oświęcim).

WORKING CLUB to wiele więcej niż Biuro…

Przedstawione wyżej zalety WORKING CLUB nie przedstawiają pełnej naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się z innymi zakładkami na naszej stronie aby przybliżyć idee funkcjonowania WORKING CLUBu.

Oferta naszych usług stale się powiększa. Jeśli potrzebujesz wsparcia dla swojej Firmy w zakresie usług biurowych, księgowych lub prawnych, śmiało skontaktuj się z naszym sekretariatem. Na pewno spróbujemy Ci pomóc.

 

Regulamin Cennik Formularz rezerwacji sal kontakt

 
Scroll to Top