Szkoleniowcy trener, lektor, organizator szkoleń i kursów prawa jazdy,

WITAJ !
Organizujesz szkolenia? Prowadzisz kursy prawa jazdy? A może udzielasz korepetycji?
WORKING CLUB daje ci możliwość zorganizowania szkoleń i kursów na najwyższym poziomie, a twoje zarobki mogą wzrosnąć kilkukrotnie!

Jak to możliwe?
Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży szkoleniowej. Stąd znamy Wasze potrzeby związane z organizacją niemalże każdego rodzaju szkoleń. Jako pierwsi stworzyliśmy ofertę dla wyspecjalizowanych firm szkoleniowych jak również dla korepetytorów, którzy na razie dorywczo się realizują jako Trenerzy lub Lektorzy.

WORKING CLUB pomoże rozwinąć Ci skrzydła

1. Specjalna oferta dla korepetytorów

Nie chcesz już prowadzić korepetycji w domu? Chcesz zorganizować zajęcia dla większej liczby kursantów ale nie masz warunków lokalowych?

WORKING CLUB stworzył ofertę którą dostosujesz do swoich potrzeb i ilości grup kursowych. Teraz możesz w profesjonalnych warunkach prowadzić korepetycje dla jednej, dwóch a nawet 12 osób!
Jednocześnie podwyższasz jakość twoich lekcji, oszczędzasz swój czas i zwiększasz dochody, tworząc kilku osobowe grupy.

2. Realizujesz cykliczne szkolenia? np. kursy prawa jazdy, spotkania grupy zainteresowań itp.?

Płacąc stały abonament możesz kontrolować koszty swojej firmy oraz zagwarantować sobie dostępność sali szkoleniowej. Dodatkowo twoi potencjalni klienci mogą uzyskać informacje o twojej ofercie w naszej recepcji lub na tablicy informacyjnej.
Jeśli chcesz pomożemy ci zebrać uczestników na kolejną edycję szkoleń.

3. Wynajmij sale szkoleniowej bez abonamentu

Udostępniamy nasze sale szkoleniowe nie tylko naszym stałym Klubowiczom. Jeżeli chcesz zorganizować swoje szkolenie jednorazowo, chętnie Ci w tym pomożemy. Jednak rezerwacji musisz dokonać co najmniej 3 dni robocze przed terminem szkolenia.

4. Szukasz obsługi Cateringowej lub noclegu dla Ciebie i uczestników?

Oferta Working Club to nie tylko sale szkoleniowe które udostępniamy, ale również możemy zaopatrzyć twoje grupy szkoleniowe w catering oraz noclegi. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami cateringowymi i hotelami.

5. Twoja firma funkcjonuje nawet gdy jesteś nieobecny w biurze!

Każdy Klubowicz Working Club w ramach dowolnego abonamentu otrzymuje bezpłatną możliwość prezentacji swojej firmy/usług na naszej stronie internetowej, jak również przewidzieliśmy miejsce na ogłoszenia i ulotki wewnątrz budynku. Dodatkowo bezpłatnie zapewniamy biuro podawcze, więc nie musisz już się denerwować, kiedy miniesz się z kurierem albo listonoszem pod swoją nieobecność w biurze.

6. Zwiększ jakość twoich szkoleń

Dysponujemy różnymi salami szkoleniowymi ze względu na wielkość i wystrój, aby twoje szkolenia były dostosowane do Twoich potrzeb i potrzeb twoich klientów.
Dodatkowo dysponujemy nowoczesnym sprzętem szkoleniowym tj. tablice interaktywne, projektory, sprzęt nagłaśniający, tablice suchościeralne, odtwarzacze CD, kserokopiarki itd. Dla lektorów języków obcych oferujemy bogatą bibliotekę podręczników metodycznych, które można wykorzystać na zajęciach.

7. Optymalna lokalizacja

Nasza siedziba mieści się w Tychach, ul. Sienkiewicza 7(dzielnica Stare Tychy) Posiadamy prywatny parking, co z pewnością docenią uczestnicy szkolenia. Miejsce łatwe do zlokalizowania również dla osób spoza Tychów. Blisko głównych dróg GOP (Bielsko-Katowice oraz Mikołów – Oświęcim), oraz przystanków autobusowych (Tychy Hotelowiec, Tychy Browar, Tychy Rynek) i dworca kolejowego.

Więcej zalet WORKING CLUB znajdziesz w linku do opisu Co to jest WORKING CLUB

Regulamin Cennik Formularz rezerwacji sal kontakt

 
Scroll to Top