Gabinety specjalistów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klubowiczów, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla couchów, terapeutów oraz dietetyków, którzy szukają dogodnej lokalizacji dla swoich klientów oraz sal dostępnych w elastycznych godzinach. Każdy z gabinetów posiada dostęp do szybkiego internetu oraz tablicę suchościeralną.

Usługa wirtualnej asystentki/concierge

Wynajmując sale w Working Clubie zaoszczędzisz swój czas! Naszym Klubowiczom oferujemy usługi concierge. My zajmiemy się rejestracją Twoich pacjentów lub klientów i zarezerwujemy dla Ciebie spotkania. Grafik spotkań na dany dzień dostaniesz od nas na maila.

Sala nr 3 – żółta

Przytulne wnętrze z wygodną kanapą, zaprojektowane w stylu loft. Idealnie nada się na spotkania terapeutyczne, sesje z psychologiem lub coachem. Twój pacjent na spotkaniu z Tobą poczuje się swobodnie i komfortowo.

Sala nr 4 – niebieska

Jasna, oświetlona salka, gdzie przeprowadzisz zajęcia logopedyczne dla swoich podopiecznych, terapie dla par lub zajęcia coachingowe.

 

Sala nr 5 – brązowa

Kameralne, spokojne wnętrze nada się na sesje indywidualne, spotkanie z dietetykiem lub psychologiem. Sala została dodatkowo wyposażona w tablicę korkową i magnetyczną, gdzie podczas sesji z pacjent możesz zamieszczać swoje materiały.

 

 

Do Twojej dyspozycji jest biuro podawcze czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00-19:00, gdzie skorzystasz ze sprzętu biurowego lub materiałów takich jak flamastry, postitki, itp.