Nagrywanie wideokonferencji

Za sprawą pandemii wideokonferencje stały się popularnym sposobem spotkań biznesowych. Często jednak, czy to w biurze, czy w domu brakuje nam odpowiednich warunków. Szukasz pomieszczenia, które zagwarantuje Ci spokój i ciszę? Wynajmij jedną z naszych sal w WorkingClub! Odpowiednie wyciszenie, kameralne wnętrze i dostęp do szybkiego WI-FI lub Internetu „po kablu” pozwolą Ci zorganizować wideokonferencję lub szkolenie on-line bez zakłóceń oraz przerw technicznych. Na Twoje potrzeby udostępnimy Ci także laptop z dostępem do komercyjnej platformy ZOOM.

Planujesz karierę Youtubera, Influencera lub chcesz zacząć nagrywać podcasty? Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom stworzyliśmy salkę przeznaczoną do nagrywania rozmów głosowych, filmów i podcastów. Projektując salę szczególną uwagę skupiliśmy na akustyce wnętrza. Odpowiednie wygłuszenie doskonale zapobiega pogłosowi, co sprawia, że dźwięk staje się czysty i niezakłócony. Sala jest odizolowana od zakłóceń dochodzących z zewnątrz, przez co idealnie nadaje się również na lekcje gry na instrumencie lub śpiewu.

Korzystając z naszej sali zapewnimy Ci dostęp do profesjonalnego sprzętu do nagrań audio oraz video takiego jak: mikrofon studyjny, mikser, konwerter audio lub syntezator.