Sale szkoleniowe i konferencyjne

Prowadzisz szkolenia dla dużych grup i szukasz miejsca z dogodnym dojazdem oraz prywatnym parkingiem? U nas wynajmiesz w pełni wyposażone sale na szkolenia, warsztaty, prezentacje, konferencje firmowe lub spotkania mniej formalne.

Zapewniamy dowolną aranżację sali oraz dostosujemy ułożenie stołów do Twoich preferencji.

Układy stołów w naszych salach:

 • Teatralny
 • Szkolny
 • Podkowa
 • Konferencyjny
 • Owalny
 • Bankietowy

 

Każda z naszych sal szkoleniowych posiada dostęp do Internetu za pomocą połączenia LAN lub WI-FI, nowoczesny rzutnik multimedialny oraz tablicę interaktywną lub tablicę suchościeralną.

Do wyboru naszych Klubowiczów posiadamy:

 • salę konferencyjną o pow. 50m2 (połączona sala 1 i 2)
 • salę konferencyjną o pow. 40m2 – sala nr 6
 • salę szkoleniową o pow. 25m2 – sala nr 6
 • salę szkoleniową o pow. 25m2 – sala nr 6
 • salkę szkoleniową o pow. 12m2 – sala nr 4

 

W czasie spotkania obsłużymy Twojego pacjenta serwując mu kawę, dzięki czemu poczuje się komfortowo i swobodnie. W czasie szkolenia istnieje możliwość zorganizowana przerwy kawowej lub cateringu w postaci obiadu jednodaniowego z restauracji Misz Masz.