Siedziba firmy

Siedziba firmy

Zmniejszysz swoje koszty

Dzięki Working Club płacisz tylko za efektywnie wykorzystywane biuro. Bez czynszu za lokal, bez konieczności zatrudniania pracownika do obsługi biura i bez potrzeby zakupu sprzętu biurowego. I to już za 120zł netto miesięcznie!

Prestiżowy adres firmy

Adres siedziby to coś, co ma kluczowe znaczenie w postrzeganiu nowej firmy na rynku. Wpływa on na wizerunek firmy, umożliwia szybki i łatwy dojazd oraz ułatwia kontakt z potencjalnymi klientami. Tyskie biuro coworkingowe znajduje się zaledwie 1km od głównego węzła komunikacyjnego Warszawa – Katowice – Bielsko- Biała (DK 86) i Kraków – Gliwice (DK 44). Dodatkowo obok budynku znajduje się parking prywatny, dzięki czemu Twoi klienci nie będą musieli tracić czasu na poszukiwania wolnych miejsc parkingowych.

Elastyczna umowa

Zawierając umowę z Working Clubem nie musisz się obawiać żadnych kruczków prawnych i wysokich kaucji. U nas czas wypowiedzenia to tylko 1 miesiąc!

Możliwość wynajmu sali na spotkanie z klientem

Często rejestrując swoją firmę pod adresem zamieszkania nie mamy warunków do spotkań biznesowych z klientami i korzystamy z rozwiązań takich jak McDonald czy kawiarnia. W takich miejscach nie możemy liczyć na dyskrecję i poufność naszych informacji biznesowych. Jako Working Club oferujemy również wynajem nowoczesnych sal na spotkania biznesowe, w których godnie przyjmiesz swoich klientów i poprawisz swój wizerunek.

Abonament członkowski
Koszt: 120zł/miesiąc
Miesięczny pakiet zawiera:

  • odbiór korespondencji poleconej,
  • odbiór paczek kurierskich i rejestrowanych,
  • usługa concierge (możliwość umawiania spotkań z klientami)