Spotkanie biznesowe

Jesteś przedsiębiorcą lub freelancerem, a z klientami spotykasz się w kawiarniach lub McDonaldzie? Irytuje Cię brak prywatności, hałas i ograniczona przestrzeń? Skorzystaj z naszych nowoczesnych pomieszczeń w WorkingClubie! Dzięki nam podniesiesz prestiż swojej firm i zyskasz nowych klientów, którzy docenią wizerunek Twojej firmy.

Nasze sale są odpowiednio wygłuszone dając Ci swobodę rozmowy i zapewniając cisze i spokój. W każdej z nich dostępne jest WI-FI lub Internet „po kablu” oraz tablica suchościeralna, co umożliwi Ci przeprowadzenia wystąpienia lub prezentacji biznesowej. W czasie spotkania obsłużymy Twojego klienta serwując mu kawę, dzięki czemu poczuje się komfortowo, a Twoja firma zyska profesjonalny wizerunek.

Jako jeden z naszych Klubowiczów masz możliwość skorzystania z przestrzeni wspólnej (poczekalnia/foyer), gdzie napijesz się aromatycznej kawy lub herbaty. Do Twojej dyspozycji jest również biuro podawcze czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00-19:00, gdzie skorzystasz ze sprzętu biurowego lub potrzebnych materiałów.

Dla swoich klientów zamówisz u nas także serwis kawowy lub obsługę cateringową (kanapki lub obiad z restauracji Misz Masz znajdującej się w tym samym budynku).